Дизайн

Конструкторський відділ пропонує комплексні рішення, які відповідають вимогам і реаліям суспільства

Zenessis постійно прагне до інновацій та розробки продукції відповідно до міжнародних стандартів.

Ми надихаємося вимогами наших клієнтів, намагаючись робити продукцію з максимальною ефективністю і дуже довгим терміном служби. Наша продукція розроблена таким чином, щоб витримувати найсуворіші умови навколишнього середовища, будь то високі температури в середині Африки або надмірно холодні умови у віддаленому Сибіру.

Наші проекти присвячені широкому застосуванню. Таким чином, ми розробляємо для використання в наступних сферах застосування:

  • Здоров’я
  • Військові
  • Житловий
  • Промисловість
  • Центр обробки даних
  • Телекомунікації

Перед придбанням електрогенераторів важливо визначити точні потреби в споживанні та місце, де вони будуть розміщені. . Розрахунок електрогенератора здійснюється конструкторським відділом з урахуванням всіх істотних параметрів Вашого проекту.

Ці електрогенератори виробляють однофазну або трифазну електроенергію
Трифазні електрогенератори – виробляють напругу 230/400 Вольт (для Румунії) та однофазні електрогенератори – виробляють напругу 230 Вольт.

Дизельні (дизельні) електрогенератори рекомендуються через їх дуже довгий термін служби і низькі експлуатаційні витрати. Дизельні електрогенератори працюють тихо завдяки низькій частоті обертання 1500 об/хв, а їх обслуговування є простим і легким. Крім того, коефіцієнт корисної дії дизельних електрогенераторів, як правило, на 30% вище, ніж у бензинових електрогенераторів.
Номінальна потужність цих електрогенераторів є важливим елементом при виборі оптимального електрогенератора. Ми рекомендуємо, щоб електрогенератор, який використовується для безперервної роботи, ніколи не працював з навантаженням менше 40% від максимальної потужності, яка може бути подана. Оптимальне навантаження – від 50% до 70%.

Електрогенератори, укладені в звукоізолюючі кожухи, призначені для установки на відкритому повітрі. Дані типи електрогенераторів не потребують закріплення на бетонній платформі, оскільки оснащені регульованими опорами, які також забезпечують захист від вібрацій, що можуть виникати під час роботи.

Електрогенератори також можуть бути встановлені в приміщенні, в цьому випадку повинні бути передбачені отвори для припливу і відводу повітря і диму. Завдяки високому ККД дизельного двигуна, ці електрогенератори можуть працювати і в режимі когенерації, забезпечуючи одночасно і електричну, і теплову енергію!

© Endress Zenessis Group, Zenessis, 2022