Історія

1927 рік – рік, коли Zenessis проектує і виробляє першу генераторну установку з тепловим двигуном. Таким чином, маючи понад 100-річний досвід, Zenessis є одним з провідних постачальників генераторних установок.

З плином часу, виходячи з необхідності надання рішень в області чистої енергії, Zenessis розробила ряд проектів і продуктів в наступних областях:

 • Когенерація
 • Вітроенергетика
 • Біогаз
 • Мікро-ГЕС
 • Сонячні панелі
 • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Наразі, за всіма своїми проектами та продуктами, Zenessis може запропонувати:

 • Проектування та дизайн
 • Дослідження та розробки
 • Виробництво та монтаж
 • Сервісне обслуговування та запасні частини
 • Дистанційний моніторинг та ефективність
 • Фінансування проектів.


Для Zenessis знати, як забезпечити життєздатні альтернативні енергетичні рішення, означає досягти успіху:

* оцінити споживчі потреби користувача, виробничу діяльність з урахуванням використовуваних процесів, їх розмірів, а також планів подальшого розвитку
* визначити природні або альтернативні ресурси енергозабезпечення, у тому числі ресурси, що утворюються в результаті власної діяльності користувача
* визначення та оптимізація можливих енергетичних обмінів з розподільчою мережею
* оптимізувати технічні та людські ресурси користувача, а також сировину з метою досягнення мінімально можливих витрат на виробництво та обслуговування.
* пропонувати новітні технології в галузі, що відповідають міжнародним ринковим тенденціям
Zenessis вдалося реалізувати всі критерії, перераховані в своїй політиці розвитку, і тому пропонує своїм клієнтам професійні рішення в галузі виробництва та управління енергією.

Компанія Endress Zenessis Group була заснована у 2002 році з метою надання енергетичних рішень на ринку Східної Європи. Endress Zenessis Group проектує, виконує та встановлює «Енергетичні рішення», маючи проектні та виробничі потужності в Німеччині, на вул. Вернера фон Сіменса (Werner von Siemens Str.). 3, D-72661 Grafenberg, а також у м. Боча, повіт Караш-Северин, Румунія.

Endress Zenessis Group виробляє електрогенератори та джерела безперебійного живлення UPS під брендом ZENESSIS! Ми також розробляємо та впроваджуємо на ринку рішення для альтернативної енергетики: фотоелектричні сонячні панелі, вітрогенератори, мікрогідроелектростанції.

Якщо у вас є проблеми з електропостачанням, це означає, що вам потрібні електрогенератори і головне, щоб електрогенератори, які ви хочете купити, були саме тими, що вам потрібні.

Endress Zenessis Group виробляє електрогенератори потужністю 1-5000 кВА, а також джерела безперебійного живлення UPS потужністю 1-1000 кВА.

У нашій пропозиції Ви можете знайти однофазні і трифазні електрогенератори, професійні, що працюють на бензині, дизельному паливі, біодизелі, газі з автоматичним запуском або електричні, заряджені, звукоізольовані.

Електрогенератори Zenessis продаються у всіх регіонах світу і мають сертифікат CE, а наша компанія сертифікована за стандартами ISO9001, ISO14001, ISO 18001, ISO 27001.