Тест

Досконалість в інженерних розробках та інноваціях – це те, що нас відрізняє

Кожен електрогенератор UPS або джерело безперебійного живлення UPS є втіленням нашого інженерного досвіду, який в поєднанні з інноваційними методами виробництва забезпечує енергосистемам неперевершену якість та надійність.

Наш випробувальний центр включає в себе стенди для випробування електричної потужності, механічної потужності, випробування під навантаженням та випробування на рівень шуму.

Також перевіряються рівні вібрації в механічних та електричних частинах. Амортизатори знаходяться в безперервному процесі вдосконалення і розвитку

Ми перевіряємо корозійну стійкість металевих деталей і якість фарби, а також тестуємо і вдосконалюємо стандартний або побутовий глушник.

Валідація продукції

Команда випробувачів перевіряє і випробовує як дослідні зразки серійної продукції, так і кожен окремий виріб перед його поставкою замовнику, забезпечуючи відповідність проекту, технічним умовам і законодавчим вимогам.

Вироби випробовуються як в резистивному, так і в змішаному резистивно-індуктивному навантаженні.

Моделюються умови експлуатації обладнання електропостачання в різних умовах навколишнього середовища. Ми спостерігаємо за їх поведінкою відповідно до зміни температури, атмосферного тиску, вітру та хуртовини.

Кожен продукт виходить з тестової лінії з унікальною серією і тестовим листом з показниками, отриманими в цій процедурі.