Сертифікати

Сертифікація електрогенеруючого обладнання

На ринку зростає попит на продукцію високої якості, що поставляється з підвищеним рівнем надійності та сервісу, поряд з цими вимогами зростає усвідомлення екологічних проблем.

В результаті ми впровадили інтегровану систему менеджменту – якість-екологія-безпека та охорона праці для того, щоб гарантувати, що все обладнання та послуги, що надаються замовникам, відповідають їх вимогам і не роблять істотного впливу на навколишнє середовище, з дотриманням чинних законів і нормативних актів, не ставлячи під загрозу життя або здоров’я людей, які беруть участь в їх монтажі, введенні в експлуатацію, поводженні з ними та їх використанні. ISO 9001 – ISO 14001 – OHSAS 18001
Ми також пропонуємо продукцію, яка відповідає останнім міжнародним сертифікатам, таким як:

Викиди шуму – Директива 2000/14

Директива запроваджує низку процедур для обмеження впливу шумових викидів на навколишнє середовище.

2002/88 – Директива про викиди газу

Ця Директива передбачає заходи щодо обмеження викидів газоподібних забруднювачів в атмосферу з особливою увагою до викидів від двигунів внутрішнього згоряння, які будуть встановлені на мобільних генераторах для позашляхового застосування.

Відповідність вимогам EPA

Якщо існує ризик розливу матеріалів, речовин або компонентів, які є небезпечними для навколишнього середовища, вони будуть постійно контролюватися та перевірятися.

Сертифікація UL

Ця сертифікація підтверджує, що продукт пройшов випробування на відповідність стандартам безпеки США.

Сертифікація CE

Знак засвідчує, що продукція відповідає правилам безпеки, прийнятим в країнах-членах Європейського Союзу.