Доставка та монтаж

Поставка та монтаж систем генерації електроенергії

За кожною концепцією та системою резервного виробництва електроенергії, електростанцією, електрогенератором або ДБЖ стоїть команда висококваліфікованих, захоплених і відданих своїй справі інженерів, які прагнуть задовольнити потреби клієнтів.
Наша команда складається з інженерів з продажу, менеджерів проектів, інженерів-конструкторів, інженерів-електромеханіків, за підтримки досвідчених технічних фахівців, готових забезпечити поставку і монтаж Вашого обладнання.
Ми використовуємо новітнє програмне забезпечення для моделювання та інженерного проектування, що дозволяє надавати детальні рішення для конкретного замовника, які проходять попередню перевірку перед виробництвом, забезпечуючи максимізацію ресурсів та мінімізацію витрат.
Відділ розвитку знаходиться в постійному контакті з технічними університетами Штутгарта та Тімішоари, підтримуючи винахідницькі та інноваційні проекти.

Пристрасть і бажання вдосконалюватися – наш щоденний девіз.

Всі ці попередні скорочення призвели до інновацій в області енергетичних застосувань, останніми з яких є: Обхідна панель – запатентований винахід ENDRESS – Патент OSIM 0010 / 2012