Виконання

Виконання електрогенеруючого обладнання

Наша сила полягає в тому, що постачальники обрані та відібрані за найсуворішими методиками.

Виходячи з цього, ми створили безперервну систему виробництва та складання, яка забезпечує контроль якості та короткі терміни виконання замовлень.

Шасі та корпус

Вони виготовляються з оцинкованих сталевих листів, розкроюються на комп’ютерних лазерних, плазмових або гідроабразивних верстатах, проходять термічну обробку, а потім фарбуються в тришаровому полі в електростатичному полі.

Петлі, елементи ущільнення, демпферні елементи спеціально розроблені та підібрані з автомобільної галузі з тривалими циклами експлуатації.

Тепловий двигун

Незалежно від того, чи йдеться про бензинові чи дизельні двигуни, наш суворий відбір призвів до вибору найкращих виробників.

Тому ми обрали японську якість бензинових двигунів Honda та військові характеристики американських двигунів Vanguard.

Дизельні двигуни добре відомі своєю безшумністю та довгим терміном служби, тому наші клієнти з радістю знайдуть двигуни Dewerk, Deutz, Man та MTU, які є серцем наших електрогенераторів.

Двигуни Iveco, які використовуються на наших вантажівках, перевірені і використовуються європейськими перевізниками протягом десятиліть, тому вони успішно справляються з нашими завданнями.

З асортименту високоякісних двигунів морського призначення ми обрали двигуни Doosan та Mitshubitshi, якими оснащуються кораблі та катери, що ходять по морях і океанах світу.

Двигуни Perkins також супроводжують нас на нашому шляху до продуктивності.

Генератор.

У своєму виробництві ми використовуємо тільки синхронні генератори змінного струму, придатні для промислового застосування.

Вони мають сертифіковану UL систему ізоляції
Стандарти, що використовуються при їх виготовленні: EN 60034-1, BS 4999 – 5000, VDE 0530, NF 51-100, NF 51-111, OVE M-10, NEMA MG 1.22.

Наші генератори змінного струму оснащені електронним регулятором типу AVR (Automatic Voltage Regulator – автоматичний регулятор напруги).

Наші постачальники: Stamford – Англія, Marelli – Італія, Mecc Alte – Італія, AFA – Німеччина

Панель управління та командна панель

Контроль – це все.
Якими б не були ваші вимоги, ми можемо запропонувати систему управління, що відповідає вашим потребам.

Наш досвід дозволяє нам працювати з багатьма постачальниками в галузі панелей управління електрогенераторами, такими як Deep Sea, Kuhse, Comap, Woodward, Datakom. Наша команда автоматизації може проектувати і впроваджувати індивідуальні системи управління незалежно від складності.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг з контролю та управління енергосистемами:
– Синхронізація двох і більше генераторних установок
– Когенерація та тригенерація
• Інтелектуальні системи передачі даних
Людиномашинний інтерфейс (HMI)

• Протоколи C-bus, Profibus
• Monitorizarea de la distanță – de la evenimente de alarmă simple pana la – Віддалений моніторинг – від простих тривожних подій до інтеграції BMS (системи управління будівлею)
• Спеціалізовані додатки з ПЛК (програмованими логічними контролерами)

Електромонтажні роботи

Електроустановка – це “кровоносна судина” електрогенератора.

Тому ми обрали багатодротяні мідні жили, захищені гнучкою гільзою і попередньо прокладені при переході з одного відсіку в інший.

Ми використовуємо резервний зарядний пристрій для негабаритних акумуляторів, а також підігрівач охолоджуючої рідини для легкого запуску незалежно від пори року. Також завдяки власній інноваційній системі ми можемо забезпечити підігрів мастила та палива.

Електроприлади постачаються виробниками світового рівня, такими як Moeler, Simens, ABB, Finder, LG, Schneider.

Захист від перевантаження та короткого замикання є нашою стандартною функцією, тому кожен виріб поставляється з автоматичними вимикачами в стандартній комплектації.

Також для додаткового захисту і швидкого обслуговування ми запатентували обхідну панель: ENDRESS – Патент OSIM 0010/2012

Генераторні установки ZENESSIS відповідають вимогам і мають маркування

Референтні умови навколишнього середовища: 1000 мбар; 25ºC; 30% відносна вологість; живлення згідно ISO 3046.

Основна потужність (PRP) – ISO 8528

“Основна потужність” – це максимальна потужність, доступна під час послідовності змінної потужності, яка може використовуватися протягом необмеженої кількості годин на рік, в межах необхідних інтервалів технічного обслуговування. Середня потужність протягом 24-годинного періоду не перевищуватиме 80% від номінальної потужності; 10% перевантаження – лише з метою регулювання.

Живлення в режимі очікування (ESP) – ISO 3046

“Резервна потужність” – це потужність, доступна для використання при змінному навантаженні для. Обмежені річні часові інтервали (500 годин), в наступних межах максимального часу використання: 100% навантаження – 25 годин/рік; 90% навантаження – 200 годин/рік. Перевантаження не допускаються. Застосовується у разі відключення електроенергії від основної мережі в районах з надійною електромережею.